|
|
Lastminutes
-
Kamperen
-
Special Olympics
Activiteiten
-
Marveld 50 jaar
|
Lastminutes in juni, tot wel 25% korting!
Wilt u er in de maand juni nog even tussen uit? Boek dan nu en profiteer van de lastminute prijzen. Kies uit één van onderstaande lastminutes of kijk op onze website.
 |
|
|
 |
 |
 |
(Prijzen zijn exclusief bedlinnen, schoonmaakkosten en toeristenbelasting)
Vanaf 2 juli kunt u weer boeken voor 2019. Heeft u dat al in de agenda staan?
|
 |
Kamperen bij Marveld
In de hele maand juni tot 14 juli kunt u nog met kampeerkaarten bij ons terecht. Niet in het bezit van een kampeerkaart? Tot 14 juli ontvangt u 25% laagseizoens-korting. Tevens ontvangt u bij minimaal 2 overnachtingen één toegangskaart per persoon voor het subtropisch zwembad!
|
 |
Heerlijk ontspannen, dat kan in ons luxe Aparthotel Havezate Marveld
De kosten voor 2 personen bedragen €150,- per nacht, de 3e en 4e persoon in dezelfde kamer betalen €35,- p.p. extra. Deze prijs is inclusief ontbijt.
|
 |
Special Olympics
Marveld Recreatie is in het weekend van 8, 9 en 10 juni het Olympische dorp van de Special Olympics.
Hét sportevenement voor mensen met een verstandelijke beperking.
Kijk voor meer informatie op: specialolympics2018.nl
|
|
Activiteiten in Groenlo
Zaterdag 23 juni staat Groenlo bol van de activiteiten,
de Vrije Slag door Grolle en aansluitend Dancing in the Street in het centrum van Groenlo! |
 |
Marveld 50 jaar jong
De jaren ’70 en ’80
In deze periode worden er veel stacaravans geplaatst, de camping kent veel vaste gastenen het is een echt ons-kent-ons vakantieverblijf geworden.
|
 |
In 1980 de eerste grote verbouwing van de legendarische discotheek Paradise (de huidige Brouwkelder) en de basis van het centrale gebouw.
In de nieuwsbrief van juni de jaren ’86 en ’88
|
 |
|
Kijk op marveld.nl voor meer informatie en lastminute aanbiedingen en volg ons op social media!
|
|